Jak postupovat při řešení problému?

S problémem se obraťte na jednu ze svých učitelek.
Pokud to nepovede k uspokojivému řešení a budete mít pocit, že problém přetrvává, sjednejte si schůzku s ředitelkou školy na telefonním čísle 776 102 613. Prosíme Vás o dodržování tohoto postupu.

Konzultační hodiny jednotlivých tříd

Vážení rodiče,
pro lepší informovanost, která pedagogům i rodičům umožňuje společný postup při výchově a vzdělávání dětí, jsou v naší mateřské škole zavedeny konzultační hodiny. Nejčastěji si paní učitelky s rodiči vyměňují drobné informace při každodenním styku, pro detailnější rozhovory jsou ale připraveny individuální konzultace. Předmětem těchto schůzek může být např. školní zralost, informace o adaptačním období, rozvoj dítěte, stravování aj.
Pro individuální konzultace jsou pro jednotlivé třídy vyhrazeny tyto dny a hodiny. V případě Vašeho zájmu se, prosím, zapište do tabulky umístěné na nástěnkách v šatně každé třídy.

Termíny konzultačních hodin jednotlivých tříd budou vypsány během září.

(0 - 1 z 1)