Potvrzení o platbách školkovného

Vážení rodiče,

od 29. 1. 2024 je možné vyzvedávat si potvrzení o platbách školného za rok 2023 pro daňové účely. Potvrzení Vám bude vydáno ve třídách.

Daň z příjmu můžete snížit o náklady, které jste zaplatili za školné. Slevu může žádat pouze jeden z rodičů, který žije s dítětem ve společné domácnosti. Potvrzení bude vydáno pouze v případě, že jsou uhrazeny všechny platby školného za rok 2023.

Pokud již vaše dítě mateřskou školu nenavštěvuje nebo máte jiné požadavky na potvrzení, kontaktujte mě na telefonním čísle 776 102 613 nebo e-mailu ms@tisice.cz

Letos máte možnost naposledy využít daňovou slevu za umístění dítěte v MŠ viz následující článek https://www.e15.cz/skolkovne-dane-2023

Tereza Netíková, ředitelka