Jméno:
Heslo:

Platba školného a stravného (březen, duben)

22.03. 2020

Březen

Školné ve výši 227 Kč

Stravné ve výši 460 Kč (pořád se jedná o paušál, toto je maximální možná částka, stravu za více Kč dítě projíst nemohlo, v případě, že Vaše dítě projedlo za méně korun, přeplatek se promítne v srpnovém vyúčtování)

Pokud jste za březen zaplatili standardní cenu, přeplatek se promítne v srpnovém vyúčtování.

Duben

v tuto chvíli nevíme co nám dubem přinese. Nechtěla bych Vás finančně příliš zatěžovat, proto za duben nic neplaťte, budeme se rozhodovat operativně dle nastalé situace.

V případě dotazů volejte na tel.č. 776 102 613, pište na e-mail: ms@tisice.cz

Tereza Netíková

Rozhodnutí o přerušení provozu

12.03. 2020

Vážení rodiče,

z důvodu preventivního opatření proti nákaze koronavirem a po projednání se zřizovatelem – Obcí Tišice, jsem rozhodla v souladu s § 3 odst. 2 vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů o přerušení provozu mateřské školy s účinností od 16. března na dobu neurčitou. V této době budou prostory mateřské školy desinfikovány.

O dalším vývoji Vás budeme průběžně informovat.

Důležité informace:

• Nárok na ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření mateřské školy uplatníte tiskopisem Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy).  Žádost Vám vydá mateřská škola elektronicky prostřednictvím e-mailu. V případě, že budete nárok na ošetřovné uplatňovat, žádejte o tiskopis telefonicky SMS zprávou na tel. čísle 776 102 613 nebo na e-mail: ms@tisice.cz
  • V případě, že se budou rodiče při péči střídat, vytiskněte si i druhé vyhotovení tiskopisu.
  • Vy, jako zaměstnanec poté doplníte část B tiskopisu a neprodleně ho předáte svému zaměstnavateli, který pak podklady pro výplatu dávky předá příslušné OSSZ.

Vážení rodiče, pevně věříme, že budete vnímat toto opatření jako důležitý preventivní krok k minimalizaci rizika k přenosu onemocnění. Velice Vám děkujeme za pochopení.

Mgr. Tereza Netíková
ředitelka mateřské školy

Potvrzení o školném

Vážení rodiče,

připomínám, že máte možnost uplatnit slevu na dani za školné Vašeho dítěte, více informací zde https://www.finance.cz/506043-skolkovne/

O vystavení potvrzení žádejte prostřednictvím tohoto e-mailu nebo smskou na telefonní číslo 776 102 613. Vždy uvádějte, který ze zákonných zástupců bude slevu uplatňovat.

Tereza Netíková

Zápis do MŠ -
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v >>

Platba