Jméno:
Heslo:

Ježíšek ve školce

Ježíšek nadělí dětem dárečky pod stromeček v jednotlivých třídách v následujících dnech:

V Motýlcích ve středu 11.12.

Ve Světluškách v pondělí 16.12.

V Beruškách v pondělí 9.12.

Ve Včelkách v pondělí 16.12.

Vši v mateřské škole

03.12. 2019
Vši v mateřské školeVážení rodiče,

u jednoho z dětí MŠ se vyskytly vši. Prohlédněte, prosím, dětem hlavy. Jedná se o infekční onemocnění, tzv. pedikulózu. Až do úplného odstranění vší i vajíček z vlasů je nutné ponechat dítě mimo kolektiv dětí. Podrobné informace viz obrázek.

Děkujeme za pochopení.

VÁNOČNÍ PROVOZ

Vážení rodiče,

od pondělí 25. 11. budou paní učitelky zjišťovat Váš zájem či nezájem ohledně umístění dítěte do MŠ během pracovních dní mezi vánočními svátky.

Nabídka je určena pouze pro nejnutnější případy, ve kterých rodič opravdu nemá jinou možnost umístění dítěte.

Milí rodiče, vezměte, prosím, při rozhodování v úvahu, že i zaměstnankyně mateřské školy mají své vlastní děti a rodiny a rády by tento čas strávily s nimi. Přejeme Vám, aby i Vaše děti měly možnost těšit se z Vaší přítomnosti v době vánoční.

Děkujeme za pochopení.
Tereza Netíková

Angličtina - náhrada neuskutečněných lekcí

Milí rodiče,

lektorka kroužku angličtiny Vám sděluje, že:

• Neuskutečněná lekce, která měla proběhnout dne 11. 11. bude nahrazena tento čtvrtek 21. 11. v obvyklém čase (od 15.30 do 16.15 hodin).
  • Lekce 2. 12. se neuskuteční a bude nahrazena ve čtvrtek 12. 12. v obvyklém čase (od 15.30 do 16.15 hodin).
  • Lekce 9. 12. se neuskuteční a bude nahrazena ve čtvrtek 19. 12. v obvyklém čase (od 15.30 do 16.15 hodin).

Dále žádám všechny rodiče, jejichž dítě navštěvuje některý z kroužků nabízených mateřskou školou a ještě tak neučinili, aby zapsali lektorku kroužku do Zmocnění pro předávání dítěte, v opačném případě nebudeme moci lektorce Vaše dítě předat.

Děkuji Vám za spolupráci!

Ježíšek ve
Ježíšek nadělí dětem dárečky pod stromeček v jednotlivých >>

Vši v mateřské
Vážení rodiče, u jednoho z dětí MŠ se vyskytly vši. >>