Konzultační hodiny ředitelky

V případě zájmu v níže uvedených termínech od 16.30 do 17.00 hodin.

Zapisujte se na list papíru umístěném na nástěnce v šatně Vaší třídy. V případě, že nebude nikdo zapsán, konzultační hodiny se nekonají.
Pokud je Vaše dítě nemocné a nemůžete se tak zapsat nebo Vám nevyhovuje žádný z nabízených termínů, kontaktujte mě e-mailem ms@tisice.cz nebo telefonicky 776 102 613.

Konzultační hodiny jsou vypsány primárně pro řešení organizačních záležitostí, starostí, které nevyžadují okamžité řešení, pro hotovostní platby školného, stravného a akcí.
V případě problému, který si zaslouží bezodkladné řešení, nečekejte na konzultační hodiny, prosím. Kontaktujte mě telefonicky nebo e-mailem, domluvíme co nejbližší možný termín.

Termíny: 8.9, 6.10., 3.11., 1.12., 12.1.

Při řešení problému postupujte, prosím, následovně:

S problémem se obraťte na jednu ze svých učitelek.
Pokud to nepovede k uspokojivému řešení a budete mít pocit, že problém přetrvává, sjednejte si schůzku se mnou, případně se dostavte v konzultačních hodinách. Prosím Vás o dodržování tohoto postupu.

Konzultační hodiny jednotlivých tříd

Vážení rodiče,
pro lepší informovanost, která pedagogům i rodičům umožňuje společný postup při výchově a vzdělávání dětí, jsou v naší mateřské škole zavedeny konzultační hodiny. Nejčastěji si paní učitelky s rodiči vyměňují drobné informace při každodenním styku, pro detailnější rozhovory jsou ale připraveny individuální konzultace. Předmětem těchto schůzek může být např. školní zralost, informace o adaptačním období, rozvoj dítěte, stravování aj.
Pro individuální konzultace jsou pro jednotlivé třídy vyhrazeny tyto dny a hodiny. V případě Vašeho zájmu se, prosím, zapište do tabulky umístěné na nástěnkách v šatně každé třídy.

Termíny konzultačních hodin jednotlivých tříd budou vypsány během září.

Motýlci

Světlušky
Berušky

Včelky

V případě, že Vám žádný z nabízených termínů nevyhovuje, obraťte se na své učitelky, se kterými se dohodnete na náhradním termínu.