logotyp

Konzultační hodiny

Konzultační hodiny ředitelky

V případě zájmu v níže uvedených termínech od 16.30 do 17.00 hodin.


Zapisujte se na list papíru umístěném na nástěnce v šatně Vaší třídy. V případě, že nebude nikdo zapsán, konzultační hodiny se nekonají.
Pokud je Vaše dítě nemocné a nemůžete se tak zapsat nebo Vám nevyhovuje žádný z nabízených termínů, kontaktujte mě e-mailem ms@tisice.cz nebo telefonicky 776 102 613. 

Konzultační hodiny jsou vypsány primárně pro řešení organizačních záležitostí, starostí, které nevyžadují okamžité řešení, pro hotovostní platby školného, stravného a akcí. 
V případě problému, který si zaslouží bezodkladné řešení, nečekejte na konzultační hodiny, prosím. Kontaktujte mě telefonicky nebo e-mailem, domluvíme co nejbližší možný termín.


Termíny: 8.9, 6.10., 3.11., 1.12., 12.1.

Při řešení problému postupujte, prosím, následovně:

S problémem se obraťte na jednu ze svých učitelek.
Pokud to nepovede k uspokojivému řešení a budete mít pocit, že problém přetrvává, sjednejte si schůzku se mnou, případně se dostavte v konzultačních hodinách. Prosím Vás o dodržování tohoto postupu.


Konzultační hodiny jednotlivých tříd

Vážení rodiče,
pro lepší informovanost, která pedagogům i rodičům umožňuje společný postup při výchově a vzdělávání dětí, jsou v naší mateřské škole zavedeny konzultační hodiny. Nejčastěji si paní učitelky s rodiči vyměňují drobné informace při každodenním styku, pro detailnější rozhovory jsou ale připraveny individuální konzultace. Předmětem těchto schůzek může být např. školní zralost, informace o adaptačním období, rozvoj dítěte, stravování aj.
Pro individuální konzultace jsou pro jednotlivé třídy vyhrazeny tyto dny a hodiny. V případě Vašeho zájmu se, prosím, zapište do tabulky umístěné na nástěnkách v šatně každé třídy.

Termíny konzultačních hodin jednotlivých tříd budou vypsány během září.


Motýlci

Světlušky
Berušky
 
Včelky
 


V případě, že Vám žádný z nabízených termínů nevyhovuje, obraťte se na své učitelky, se kterými se dohodnete na náhradním termínu.

NOVINKY

Aktuální jídelníček

obrázek
Aktuální jídelníček najdete zde

Aktuality

Fotografie

obrázek
Aktuální fotografie naleznete zde
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Domů

Created by © 2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign